Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda
Başlık

Körükçü firması faaliyete geçtiği günden itibaren modern üretim tekniklerine adapte olmuş ve hızla gelişim göstermiştir.

Ürün çeşidi ve ölçü gözetmeksizin müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına gerekli cevabı verebilmeye yönelik çalışma düsturuyla hareket eden firmamız her çeşit bez körük imalatı yapmakla beraber alüminyum palet sistemleri, kızak sıyırıcıları ve teleskopik körükler konusunda da hizmet vermektedir.


Körükçü firması, modern üretim tekniklerine hâkim ekibiyle beraber son teknoloji makinalarla mücehhez üretim tesisinde tamamen Alman teknik tekstil ürünü kumaşlarla ve yüksek hassasiyetle üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Geniş servis ve referans ağıyla tüm sanayi bölgelerinde varlık göstermesi Körükçü markasının değerini yukarı taşımaktadır.


Çalışma alanımız olan her makineyi tanımakla beraber gereğine uygun olarak tasarımlarımızı yapmak şirket politikamız haline gelmiştir. Edindiğimiz her tecrübe markamızı ileri götürecek bir basamak olmaktadır.


Sınırsız şekil ve ölçüler, Satış sonrası teknik takip ve destek ve amaca uygun hizmet, Körükçü firmasının temel kalite öncelikleridir.